26 грудня 2021
Вітаємо з перемогами у Всеукраїнських конкурсах декоративно-ужиткового мистецтва Рожок Ангеліну, ученицю 3-В класу, -“Битва жанрів - ART III”- І місце; Марчук Анастасію, ученицю 6-А класу - “Лялька-мотанка”- ІІ місце; Бартошук Вікторію, ученицю 7-А класу -“Ми роду козацького діти” – І місце.
У заочному конкурсі дитячої та юнацької творчості «Мій домашній улюбленець – 2021» Сохацька Анна, учениця 4-Б класу, виборола І місце, а Демчук Вікторія, учениця 6-А класу, перемогла у двох номінаціях та здобула І та ІІІ місця.
Відкритий конкурс декоративно- ужиткового мистецтва «Комора осіннього зайця» приніс перемогу Маркєєвій Яні (5-А) – ІІ місце та Івченко Дар’ї (5-Б) – ІІ місце у двох номінаціях.
У відкритому конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва “Подивись, яка барвиста осінь” переможцями глядацького голосування стали Сичук Аліна, учениця 5-Б класу, та Марчук Анастасія, учениця 6-А класу.
Творчих успіхів та натхнення, не зупинятись на досягнутому бажаєм гімназистам та їх керівнику Тетяні Анатоліївні Лагоді!