12 березня 2021
Березень належить споминам про найбільшого українського генія, пророка, поета Тараса Шевченка. 11 березня 2021р. учні 3-А класу початкової школи зібралися у затишній світлиці, щоб відзначити 207 річницю від дня народження нашого Кобзаря. Як весна оновлює природу, так і поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесним і милосердним, щиро любити свій народ, свою Україну. Діти перейнялися долею Тараса Шевченка, тому і вдалося чуттєво декламувати його поезії, гарно виконувати пісні на вірші Т.Шевченка, артистично грати у сценках про дитинство малого Тараса. Усім дуже сподобалися спів та гра на бандурі Володі Каліша. Традиційним на святі було представлення родинного дерева. Родина Сергія Зайця провела здійснила глибоко вивчила свій родовід, створила прекрасне родинне дерево. На завершення свята діти отримали солодкі подарунки.