18 листопада 2023

15 листопада 2023 року у ліцеї було проведено семінар «Формування компетентної особистості учня засобами інтегрованого навчання» для вчителів громадянської та історичної освітньої галузі Луцької МТГ.

Присутні на заході ознайомилися з педагогічними умовами формування життєвих компетентностей школярів засобами інтегрованого навчання. Теоретичний аспект цього питання висвітлила консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Малюк Жанна Сергіївна.

Цікавим і пізнавальним був виступ на семінарі заступниці директора ліцею з навчально-виховної роботи й координатора науково-методичної роботи Сіміцької Жанни Вячеславівни, яка ознайомила його учасників із досвідом дослідно-експериментальної діяльності колективу закладу з теми «Моделюванням інноваційного освітнього простору в умовах інтегрованого підходу до навчання».

Власним перспективним досвідом роботи з теми «Міжпредметні зв’язкина уроках історії як засіб формування компетентностей учня в умовах інтегрованогопідходу до навчання» щедро поділився з присутніми вчитель історії Свинчук Анатолій Васильович.

Він також продемонстрував міжпредметні зв’язки в дії, запросивши учасників семінару на інтелектуальну фотопрогулянку від ліцею №14 імені Василя Сухомлинського до Луцького замку.

На завершення методичного заходу вчителі відвідали наш народний етнографічний музей «Світлиця», керівник якого Коширець Тетяна Анатоліївна розповіла про його діяльність як один із засобів інтегрованого навчання в роботі вчителя історії.

Учасники семінару були щиро вдячні за цікаво й корисно проведений час у нашому закладі.