22 квітня 2024
Конкурс «Мій родовід» проводився у співпраці ВОМАН та ВНУ імені Лесі Українки. Відбувався у два етапи (заочний та очний). До конкурсу приймалися самостійні учнівські дослідження науково-пошукового характеру, які висвітлюють історію роду учня/учениці.
Наш ліцей у конкурсі гідно представила Олеся Семенюк, учениця 9-В класу (керівники Тетяна Коширець та Ольга Семенюк). Дослідження на тему "Пам’ятні сторінки літопису моєї родини (на основі матеріалів родини Бондаруків – Холодів – Семенюків)" пройшло етап заочного оцінювання. Очний етап конкурсу відбувся 18 квітня 2024 р. на базі факультету історії, політології та національної безпеки ВНУ імені Лесі Українки.
Семенюк Олеся презентувала журі та учасникам результати дослідження, ознайомила присутніх із копіями архівних документів, зібраних у її родині, та родинним деревом, складеним на основі виявленої інформації. Учениця виборола ІІ місце в заключному етапі конкурсу та отримала сертифікат на консультацію (2 год.) з підготовки науково-дослідної роботи та вивчення родоводу з доктором історичних наук, професором Олегом Разиграєвим.