04 березня 2021

25 лютого виповнилося 150 років від дня народження Лесі Українки – української поетеси, драматурга, громадської діячки.

Із нагоди ювілею нашої славетної землячки в гімназії проведено бесіди «Велич особистості Лесі Українки», години тематичного спілкування «Горить зоря її поезії над краєм», «Обернуся в легенду», літературні години «Леся Українка: світ долі», «Душею щира українка», віртуальні екскурсії «Місцями життя Лесі Українки», «Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки», вікторина #ТутБула Леся, перегляд та обговорення фільмів «Наша Леся», «Життя Лесі Українки – це подвиг митця», QR-квест «Леся Українка – скарб нашої Батьківщини», родинне свято «Ні, я жива, я буду вічно жити!», виставка дитячих малюнків «У вінок слави Лесі Українки».

Молодші школярі декламували твори видатної поетеси, гімназисти переглянули виставу Волинського академічного обласного театру ляльок «Лісова пісня».

Учні 7-Б #classkalish підтримали флешмоб Портал. Видавничо-освітній проект, що закликав ділитися фотографіями з місць, де бувала Леся Українка, і створили мапу її подорожей.

У Міжнародному онлайн-марафоні народного читання драми-феєрії «Лісова пісня» взяли участь Королюк Єлизавета (3-А клас), Волосовець Тарас (6-Б клас).