12 листопада 2022
08 листопада 2022 року було проведено ліцейний етап конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», у якій взяли участь 6-11 класи.
Краєзнавчо-пошукова робота проводилася за такими напрямами: «Духовна спадщина мого народу», «Із батьківської криниці», «Географія рідного краю», «Із попелу забуття».
У роботах учні досліджували особливості розвитку літератури, архітектури, кіномистецтва, вивчали історико-культурні джерела шляхом дослідження археологічних пам’яток, вивчали історичні сторінки нашого краю, традиційні народні ремесла волинян, географічні, історичні та краєзнавчі відомості про села Волині, озера, природні й рукотворні пам’ятки України й Волині, здійснювали дослідження сторінок історії України періодів, пов’язаних з прагненням народу України до волі та незалежності, відтворювали маловідомі та невідомі факти історії, вивчали документальні свідчення.