28 вересня 2023
Звичайна екскурсія містом — звучить нудно. Тому учні 3-Г класу побували на унікальній мандрівці-квесті «У пошуках скарбів Старого Лучеська»!
Легендарний хранитель міських таємниць та легенд – привид польського шляхтича Станіслава Хрустеля – провів дітей лабіринтами історії Лучеська, у яких на них очікували не лише цікаві оповіді від справжнього очевидця тих подій, а й яскраві та незабутні пригоди: таємничі загадки, креативні випробування, лицарські поєдинки, чарівна риболовля, рухливі змагання та сюрпризи! І лише успішно впоравшись із усіма завданнями, діти отримали головну нагороду (це вже окрім безцінних знань про життя та побут древнього міста) — віднайшли чарівні скарби — талісмани.
Приємним та смачним бонусом стало безкоштовне частування середньовічним нектаром розуму.