09 вересня 2023

У рамках проведення Олімпійського тижня в ліцеї учні 7-Г класу мали цікаву зустріч та майстер-клас від нашої випускниці, спортсменки Катерини Толстушко.

Дівчина професійно займалася спортивною ходьбою, виконала норматив кандидата в майстри спорту й стала переможницею на Зимовому чемпіонаті України зі спортивної ходьби (березень 2021) у своїй віковій категорії.

Зараз займається бігом - долає довгі дистанції (від 3 км до півмарафону - 21 км). У грудні 2022 року брала участь у Різдвяному забізі на 10 км у м.Загребі, де фінішувала сьомою із більше ніж 500 учасників з часом 47хв 45 с.

Коли приїхала в Загреб у серпні 2022 року, брала участь у челенджі, який придумали її друзі з Української академії лідерства: протягом 90 днів щодня пробігала дистанцію від 10 до 21 км і кожну таку пробіжку присвячувала місту або іншому населеному пункту в Україні, публікувала дописи в програмі для бігу Strava та на своїй сторінці в Інстаграмі.

Катерина відповідала на запитання учнів про користь бігу, здорового трибу життя, розповіла про свій шлях у спорті та про мотивацію, яка щодня й за будь-якої погоди виводить її на пробіжку.

Діти виконали розминку та ознайомилися із технікою спортивної ходьби, дізналися секрети правильної постановки стопи й розподілу навантажень при спортивній ходьбі та бігу.