03 листопада 2023
1 листопада 6-А клас мав надзвичайно цікаву зустріч з викладачем акторського мистецтва, актором театру «Гармидер» Павлом Порицьким. Для учнів був проведений незвичний майстер-клас! Діти училися концентруватися й чути один одного, розвивали логічне мислення, тренували пам'ять. Усі завдання тімбілдингу були спрямовані на взаємопідтримку. Кожен мав повторити, що сказав його однокласник, не лише слова чи речення, а й рухи, які мали зобразити сказане. Грали гру «Мисливець і жаба», утворювали скульптури «Щастя», «Дружба», варили шоколад, училися шукати свою траєкторію руху та багато іншого. На майстер-класі було невимушено, цікаво і весело. Діти отримали надзвичайно важливий поштовх для розвитку своїх емоційних, соціальних потреб, мали змогу самовиразитись і самовдосконалитись.