08 квітня 2021
Здоровий спосіб життя - це концепція життєдіяльності людини, спрямована на поліпшення й збереження здоров'я за допомогою відповідного харчування, фізичної підготовки, позитивного настрою, відмови від шкідливих звичок. Нині здоровий спосіб життя – це популярний тренд сучасного світу. Головне, щоб сама людина захотіла бути й залишатися надовго здоровою, активною і незалежною. Фундамент здорового життя закладається з дитинства, тому дуже важливо постійно опікуватись власним здоров’ям і займатися профілактикою хронічних захворювань, що найчастіше призводять до втрати здоров’я у літньому віці. Здоров’я можна поліпшити шляхом зміни способу повсякденного життя, і зробити це ніколи не пізно!
Цій важливій і актуальній тематиці були присвячені всі заходи, що проводилися в гімназії в рамках місячника пропаганди здорового способу життя: години тематичного спілкування «Здоров’я – запорука успіху», бесіди «Я обираю здоровий спосіб життя», «Правила безпечної поведінки у школі» з використанням електронного педагогічного засобу MultiMaind, години здоров’я «Хочу і можу бути здоровим», зустрічі з медичними працівниками «Щоб здоров’я міцне мати, слід з дитинства про це дбати», виступи агітколективу гімназії «Лучанка» з програмою «Атака вірусів» у класах початкової школи, конкурси-виставки малюнків «Ми за здоровий спосіб життя», захист проєктів «Гаряче харчування – основа здоров’я», «Абетка здорового харчування», тренінг-time «Здоровий спосіб життя та харчування». У бібліотеці закладу розгорнуто тематичну виставку літератури «Бережи здоров’я змолоду», оформлено стенди з інформаційно-просвітницькими матеріалами «Молодь обирає здоровий спосіб життя».