14 березня 2021
З нагоди 207-ї річниці з дня народження видатного українського поета й художника, культурного генія нашого народу Тараса Шевченка у бібліотеці гімназії в режимі онлайн стартувала поетична естафета «Читаємо Шевченка». Учні 1(5)-3(7)-х класів гімназії активно декламували вірші, старшокласники знайомилися з тематичними книжковими виставками, а саме: «Вивчаємо і свято шануємо тебе, Тарасе!», «У кожній хаті, де живуть українці, живе Тарасове слово», «Кобзар» – не книга, «Кобзар» - Конституція України».
«Творчість та життєва позиція Кобзаря завжди єднали українців навколо боротьби за цінності свободи й справедливості. Його Заповіт пройшов крізь століття і продовжує залишатися актуальним у наші дні», - наголосила читачам завідувач бібліотеки Марія Дацюк.
У класах пройшли літературні години, присвячені Світочу та Провіснику, бо Його слово є сильнішим за зброю і Він довів це своїм життєвим прикладом.
Шевченківські дні і слова Пророка, які несемо в душі, читаємо і перечитуємо, надихають молодь бути вільними, освіченими та культурними людьми, справжніми українцями.