29 лютого 2020
25 лютого наш 2(6)-В клас відвідав Волинську обласну бібліотеку для дітей. Наш похід співпав із днем народження відомої української поетеси, письменниці — Лесі Українки. Тут нам розповіли багато цікавого та нового про нашу землячку, адже родом Леся з Волині. Працівники бібліотеки були приємно здивовані тим, що сучасні діти знають творчість видатної письменниці. Осмолович Христина, Бугайчук Ангеліна та Верещук Ганна декламували вірші з першої збірки Лесі Українки. Окреме задоволення ми отримали від перегляду вистави тіней за твором “Біда навчить”.
В цілому, похід в бібліотеку приніс усім нам не лише моральне задоволення, а й довів те, що у стінах даного закладу можна знайти щось цікаве та отримати відповіді на багато запитань. Адже сучасні девайси ніколи не замінять гортання паперових сторінок.