21 грудня 2021
Наш заклад відзначено почесною нагородою – Дипломом Амбасадора Добра за добрі справи, реалізовані до Щедрого Вівторка. Протягом листопада та початку грудня учні гімназії та їхні батьки активно долучилися до всеукраїнської ініціативи #ЩедрийВівторокДіти — частина глобального руху #ЩедрийВівторок. Він покликаний заохочувати дітей до добрих справ та плекати культуру благодійності серед молодого покоління.
Партнери #ЩедрийВівторокДіти – це організації, які залучають до руху навчальні заклади, освітян, а також спільноти активних дітей та молоді. Цього року партнерами є EdCamp Ukraine, фонд «Запорука», Всеукраїнський громадський центр «Волонтер», Українська Академія Лідерства, Українська Волонтерська Служба.
Дякуємо усім за доброчинність.