30 грудня 2021
Нещодавно у гімназії проходили Дні науки й технічної творчості. Активно проводилися виставки учнівських робіт. Представлені творчі проєкти «Гольниці» (1-А, Б класи), «Підставки під горнятка» (2-В, Г класи) та «StringArt» (3-В, Г класи). Авторські виставки власних гольниць презентувала Марія-Вікторія Вісин (1-Б клас) та Ангеліна Рожок (3-В клас) виготовила пано в техніці StringArt. Разом із дівчатками роботи готувала вчителька трудового навчання Тетяна Анатоліївна Лагода.
У рамках Днів науки і техніки на огляд було представлено творчі роботи дівчат 4(8)-А, В, Г класів «Декоративний вінок», 2(6)-А,Б класів «Казковий капелюшок» та «Веселкові квіти», 3(7)-А,Б класів «Казкова іграшка» (техніка грунтованого текстилю), 1(5)-В, Г класів «Весела гольничка», «Моя іграшка» та вироби хлопців із технічної праці «Вчимося майструвати» під керівництвом учителів трудового навчання Горбатюк Н.А. та Савчука В.М.
Цікаво пройшли майстер-класи на новорічну тематику, що відбулися на уроках трудового навчання та образотворчого мистецтва. Учні 1(5)-В класу виготовили новорічну листівку, а гімназисти 2(6)-Б класу (дівчатка) - ялинкову іграшку з солоного тіста. Майстер-класи підготували вчителі Первих І.І. та Горбатюк Н.А.
Багато глядачів зібрала виставка авторських матеріалів «Конструкторсько-технологічний пошук. Лего-транспорт» учня 1(5)-Б класу Сидора Іллі - неодноразового переможця Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів із легоконструкторських технічних засобів та образотворчого мистецтва.
Представлені вироби з фанери учнів 1(5)-А, В класів «Креативні вироби», вироби з паперу та лего, інформаційна виставка «Наука і мистецтво», підготовлені учнями та педагогами Мазур Ю.М., Первих І.І.
Цікавим було змаганнях гуртківців «Початкового технічного моделювання». Учні 2-3класів початкової школи виготовляли і запускати планери.

Продемонстрували свої вміння запускати радіокеровані моделі учні гімназії під керівництвом учителя трудового навчання Савчука В.М.