07 березня 2024
06 березня 2024 року на базі ВНУ імені Лесі Українки відбувся міський семінар учителів польської мови. Метою семінару стало підвищення фахової компетентності вчителів щодо впровадження інтеграції навчальних предметів для розвитку інтелектуально-творчого потенціалу особистості. До семінару долучилися викладачі кафедри полоністики і перекладу Васейко Ю.С., Цьолик Н.М., Сухарєва С.В., Остапчук В.В., Касянчук Н.М. та здобувач освіти 4 курсу Макарчук Д. Інтеркомпрехенсійний підхід у вивченні польських дієслів, інформаційно-комунікаційні технології як сучасне знаряддя вчителя польської мови, роль поетичних текстів у підручниках НУШ, формування графічних навичок письма, мотивація навчальної діяльності учнів, методи впровадження сленгу – саме такими були теми цікавих і змістовних виступів науковців. Учителі нашого ліцею Горбачевська Т.В. та Кришталь Н.В. презентували свій педагогічний досвід, продемонстрували практичне втілення в освітній процес інтеграції предметів за допомогою інноваційних форм роботи, що сприяє розвитку пізнавальної активності учнів, спроможності застосовувати набуті знання, уміння, навички в життєвих ситуаціях.