22 лютого 2024
21 лютого відзначається Всесвітній день екскурсовода. З такої нагоди в Народному етнографічному музеї «Світлиця» учні 9-А, 9-Б, 9-В, 10-А та 11-Б класів зустрілися з кандидаткою історичних наук, відомою в Україні та за кордоном науковицею пані Аллою Дмитренко.
Під час зустрічі учні більше змогли дізнатися про фах етнографа та ті перспективи, які відкриває навчання у Волинському національному університеті імені Лесі Українки, зокрема на історичному факультеті.
Алла Адамівна розповіла слухачам про новий конкурс з ініціативи ВНУ, який у 2024 році відбуватиметься вперше та приурочений питанню дослідження родоводу.
Юні екскурсоводи також змогли більше дізнатися про те, як готувати та проводити сучасні екскурсії.
Тетяна Коширець, завідувачка Народним етнографічним музеєм «Світлиця»