01 грудня 2022
Наш Луцький ліцей № 14 імені Василя Сухомлинського взяв участь у благодійному освітньому проєкті Flowers4school #flowers4school, який спрямований на озеленення Українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України, та отримав цибулини весняних квітів. Головна місія проєкту – це познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї школи. Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже їм, що садівництво – це весела справа, яка розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини. Бокси Flowers4School містять усе, що знадобилося, аби висадити цибулини квітів: інструкцію про посадку та догляд за рослинами, 350-500 цибулин квітів (тюльпани, нарциси, крокуси, та інші рослини).
З нетерпінням чекатимемо чудових квітів навесні!
Нехай квітує Україна!