15 жовтня 2024
12 жовтня 2024 року учні 3-Б класу відвідали парк розваг «Уруру», який знаходиться у Львівській області. Екскурсія виявилася справжньою пригодою, наповненою радісними емоціями та яскравими враженнями.
«Уруру» славиться неймовірними атракціонами та чарівною атмосферою. На сміливців чекали тюбінгові гірки й спуски двома трасами. Справжнім захопливим випробуванням для малих бешкетників та їхніх батьків стала «Вавилонська гірка». Особливе місце в серці кожної дитини зайняли каруселі та великі гойдалки. Найбільш популярними серед учнів стали батути та сітка-лазанка. На цих атракціонах діти могли не лише відчути адреналін, але й весело провести час зі своїми друзями. Та найбільше вражень залишив парк анімованих динозаврів у лісі!
Екскурсія завершилася на позитивній ноті – діти не лише отримали нові враження, а й багато нових знань. Під час поїздки вони вчилися бути відповідальними, допомагати одне одному та насолоджуватися дружнім спілкуванням.
«Уруру» став справжнім символом веселощів і пригод!