28 квітня 2023
Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії, бо від його правильності залежить, як складеться подальше життя, яким буде майбутнє.
Для 10-х класів було проведено тренінгове заняття, де ліцеїсти дізналися, як планувати своє життя, будувати життєвий прогноз, передбачати можливі наслідки власних рішень і вчинків. Учні зрозуміли, наскільки важливо керуватися при виборі професії не тільки сферою "хочу", але і сферами "можу" і "треба". Для цього необхідно чітко усвідомлювати свої професійні уподобання, вимоги, які до нас ставить та чи інша професія, ринок праці.
Дякуємо тренерці Олена Жадановська Lena Zhadanovska за проведення змістовного заходу.
Проєкт реалізується на базі Освітнього Хабу Волині в партнерстві з Волинська обласна бібліотека для юнацтва.
Цей проєкт спрямований на розширення знань про світ професій, мотивацію до самоаналізу та свідоме професійне самовизначення, яке допоможе кожному та кожній обрати професію мрії, руйнуючи традиційне мислення і гендерні стереотипи.
_______________
Освітній проєкт з профорієнтації "Відбій кар'єрної тривоги" реалізується Міністерством освіти і науки України, Інститутом модернізації змісту освіти і Асоціацією інноваційної та цифрової освіти у межах проєкту «Трамплін до рівності», що імплементується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення, у партнерстві з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та БО «Бітрут Академія» за фінансової підтримки Швеції