07 жовтня 2022
Профорієнтаційна робота у ліцеї – один із найважливіших напрямів у діяльності закладу. Учні, на жаль, далеко не завжди розуміють, яку професію обрати, до якого ЗВО вступити та й взагалі, де шукати застосування власним талантам.
Протягом днів профорієнтації 07-08 жовтня у ліцеї були проведені різноманітні цікаві заходи: інтерактивні та ситуативно-рольові ігри, конкурси загадок про професії, усні журнали, виставки малюнків, години тематичного спілкування та уроки пізнання. Практичний психолог Приймачук Р.В. провела психологічний тренінг з учнями 11-х класів «Як визначити свої професійні можливості, щоб відповідати вимогам обраної професії». Учні 6-Г класу відвідали Волинську обласну бібліотеку для юнацтва, де ознайомилися з професіями людей, що наближають перемогу, а учні 7-Г та 10-Б класів зустрілися з представниками Волинського обласного благодійного фонду «Переображення». У бібліотеці діяла виставка-презентація інформаційно-довідкової, методичної літератури, матеріалів із профорієнтації молоді ліцею. Активно долучилися до ліцейних заходів учні 1-Б та 1-Г класів, які зробили свої перші кроки у світ професій (класоводи Якимчук Г.В., Солтисюк І.В.).