04 листопада 2019
31 жовтня 2019 року в гімназії відбулися педагогічні читання «В.О.Сухомлинський і сучасність» за участю Луцюка А. М., завідувача кафедри педагогіки і психології ВІППО, кандидата педагогічних наук, доцента (модератор), студентів Луцького педагогічного коледжу.
З використанням спадщини Великого Педагога в освітньому процесі НВК присутніх ознайомила директор Кардаш М. М. Студенти педколеджу підготували змістовні й цікаві повідомлення про життєвий і творчий шлях Василя Сухомлинського, ознайомили присутніх із актуальними в Новій українській школі питаннями із педагогічного досвіду директора Павлиської середньої школи.
Після педагогічних читань гімназисти провели для гостей екскурсії в музейній кімнаті Василя Сухомлинського та народному етнографічному музеї «Світлиця».
Луцюк А.М. передав до музейної кімнати власний архів з використання творчості відомого педагога в сучасному освітньому просторі.
Ми дуже вдячні Анатолію Михайловичу за поповнення цікавими матеріалами експозиції музейної кімнати Василя Сухомлинського!