24 вересня 2019

ВІТАЄМО з перемогою - І місцем (командне), ІІІ місцем (індивідуальний рейтинг) - в міському турнірі юних географів Лугініна Богдана (7-Б) та його наставника Синю Надію Антонівну

Дирекція, рада н/т «Інтелект», Рада гімназистів

17.09.2019 року на базі комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради» був проведений міський турнір з географії. Турнірні бої проведено за ролями Доповідач – Опонент – Рецензент між командами учнів ЗЗСО № 21, збірною командою ЗЗСО №№ 7, 10 та збірною командою ЗЗСО №№ 17, 23; за ролями Доповідач – Опонент між юними географами ЗЗСО № 26 та збірною командою учнів ЗЗСО №№ 9,14,18. Учасники турніру показали високий рівень географічних знань, уміння використовувати їх для розв’язання практичних завдань, робити власні висновки та обґрунтовувати їх, активно брати участь в інтелектуальних боях за різними ролями.

Варто відзначити якісний рівень підготовки до турніру всіх учасників змагань, які одночасно продемонстрували як і високий індивідуальний рейтинг, так і вміння працювати в команді.