30 вересня 2019
ВІТАЄМО з перемогою ІІ місце у міському турнірі юних математиків Лугініна Богдана, 7-Б, Борейка Ярослава, 7-Б, Пастушка Вадима, 6-Б, Лапку Богдана, 6-Б, Мелещука Андрія, 5-Б та їх наставників Жумик Лідію Володимирівну, Кошманюк Валентину Веніамінівну, Галюк Ольгу Миколаївну.
Дирекція, рада н/т «Інтелект», Рада гімназистів
24.09.2019 р. на базі комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Луцької міської ради Волинської області» проведено міський турнір юних математиків. Турнір проводився за завданнями XXІІ обласного турніру юних математиків. В інтелектуальних змаганнях взяли участь 5 команд учнів 9-11 класів із гімназії 21 імені Михайла Кравчука, НВК «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського», НВК № 9, ЗОШ І-ІІІ ст. № 19, ліцей № 27.
Учасники турніру продемонстрували високий рівень знань з математики, вміння будувати стратегію математичного бою, вести наукову дискусію, грамотно проводити опонування доповіді та рецензувати виступи доповідачів та опонентів, що є свідченням ґрунтовної роботи з учнями керівників команд: Сапожнік І.В. (гімназія № 21 імені Михайла Кравчука), Кухарчук Г.І. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 19), Малої О.Л., Оліди І.Я., Тивонюк О.В. (НВК № 9), Жумик Л.В., Кошманюк В.В., Галюк О.М. (НВК «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського»), Кирилюк О.А., Лукавого П.М.( ліцей № 27).
Фінал турніру проводився за участю команд ЗЗСО №№ 9, 21, 14. Команди ЗЗСО №№ 19, 27 брали участь у турнірі юних математиків уперше.
Команди переможців турніру нагороджено дипломами управління освіти:
І місце - команда НВК № 9 (керівники команди: Мала О.Л. Оліда І.Я., Тивонюк О.В.),
ІІ місце - команда НВК «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» (керівники команди Жумик Л.В., Кошманюк В.В., Галюк О.М.),
ІІІ місце - команда гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (керівник – Сапожнік І.В.).
Нагороджено дипломами управління освіти переможців турніру за індивідуальним рейтингом результативності:
Лугініна Богдана, учня НВК «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» - І місце