14 листопада 2019

Все на землі, все треба берегти:
І птаха, й звіра, і оту травинку.
Не чванься тим, що цар природи ти,
Бо, врешті, ти – лише її частина!

Саме ці слова стали гаслом проекту «Будь природі другом», над яким працюють учні 1-Г класу. 13 листопада першокласники відвідали Луцький зоопарк. Тутешня природа занурює в казковий світ. Останні теплі промені сонця грайливо виблискують на золотому листі, чарівні хризантеми майорять різними кольорами. Спочатку екскурсовод познайомила школярів з історією зоопарку, а потім мандруючи стежинами, учні відгадували загадки і знайомилася з тваринами. Більше всього школярів зацікавило приготування корму для лебедів. Для цього сім’я Крищук Ангеліни, яка займається фермерством, приготувала кошик вітамінів: капусту, моркву, буряк, овес і зерно. Учні разом з працівниками нарізали овочі і хліб. Потім розсипали корм вздовж берега. Закінчилася екскурсія солодким пригощенням. Все на землі, все треба берегти: І птаха, й звіра, і оту травинку. Не чванься тим, що цар природи ти, Бо, врешті, ти – лише її частина! Саме ці слова стали гаслом проекту «Будь природі другом», над яким працюють учні 1-Г класу. 13 листопада першокласники відвідали Луцький зоопарк. Тутешня природа занурює в казковий світ. Останні теплі промені сонця грайливо виблискують на золотому листі, чарівні хризантеми майорять різними кольорами. Спочатку екскурсовод познайомила школярів з історією зоопарку, а потім мандруючи стежинами, учні відгадували загадки і знайомилася з тваринами. Більше всього школярів зацікавило приготування корму для лебедів. Для цього сім’я Крищук Ангеліни, яка займається фермерством, приготувала кошик вітамінів: капусту, моркву, буряк, овес і зерно. Учні разом з працівниками нарізали овочі і хліб. Потім розсипали корм вздовж берега. Закінчилася екскурсія солодким пригощенням.