12 вересня 2023

Перший тиждень навчання в новій українській школі для 1-4 класів – це особливий час, коли діти знайомляться з вчителями, однокласниками, навчальним середовищем, де створюють основу для майбутнього успіху в навчанні. Педагоги стараються зробити цей період якнайбільш комфортним і дружнім, щоб учні почувалися впевнено.

НУШ – це школа, до якої хочуть ходити діти, де дослухаються до думки вчителів, де вчать кожного критично мислити, не боятися висловлювати свою думку та бути відповідальними громадянами. Один із головних принципів НУШ – це активне навчання, де учні більше взаємодіють, досліджують, аналізують та вирішують проблеми самостійно. Це сприяє розвитку творчих навичок. НУШ неможлива без використання сучасних технологій у навчанні, що допомагає підготувати учнів до цифрової епохи та розвивати інформаційні компетенції.

Нова українська школа спрямована на підвищення якості освіти в Україні, розвиток учнівських здібностей та готовність випускників до подальшого життя і кар’єри.

Змінюємо освіту – змінюємо майбутнє!