03 березня 2021

Із 1 по 28 лютого у гімназії в рамках місячника «Ми - лучани» відбулися різноманітні заходи: віртуальні подорожі та екскурсії рідним містом, його визначними місцями, години тематичного спілкування, інформаційні хвилинки, години історії Луцька, квести-вікторини. Із великим інтересом ознайомилися учні й педагоги закладу з матеріалами виставки «Імена Луцька», наданими для експонування в гімназії управлінням туризму та промоції міста Луцької міської ради. Пізнавальною й цікавою для учнів випускних класів була зустріч із начальником відділу охорони культурної спадщини Луцької міської ради Олександром Котисом.

Проведені заходи сприяли формуванню в учнів почуття причетності до проблем рідного міста, рис дбайливого господаря, виховували шанобливе ставлення до історії нашого древнього Луцька, відомих постатей – наших земляків.