22 квітня 2021

Відповідно до річного плану роботи гімназії, плану підготовки закладу, працівників та учнів з питань цивільного захисту та з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, у закладі 16.04.2021р. відбувся День цивільного захисту.

До його проведення залучались керівний та командно-начальницький склад ЦЗ навчально-виховного комплексу, особовий склад формувань ЦЗ, весь постійний склад учнів 1-4 класів початкової школи і 1-7 класів гімназії..

Дню ЦЗ передували відповідні заходи: для педагогічного колективу навчальне заняття провів начальник сектору зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю управління ДСНС у Волинській області Нестеров В.А., нарада всіх вчителів із питань підготовки та проведення дня ЦЗ, інструктивні наради з командирами та особовим складом груп формувань, із класними керівниками, класоводами, готувались відповідні приміщення, наочність.

У ході Дня ЦЗ відпрацьовані питання:

У класах були проведені тематичні уроки з основ здоров’я, виховні години, зустрічі із працівниками піротехнічного підрозділу та пожежного відділу управління ДНСН у Волинській області, оформлені інформаційний стенд, виставки дитячих малюнків, навчальної літератури з питань цивільного захисту.