24 листопада 2023

Протягом листопада учні нашого ліцею, які вивчають польську мову, брали участь у конкурсі «Зустріч з Коперником. Винахідники та дослідники». Цей конкурс відбувається в рамках освітнього проєкту «Абетка польського класу – популяризація польської мови в українській школі», який отримав фінансову підтримку від Інституту розвитку польської мови імені Святого Максиміліана Марії Кольбе та проводиться за кошти Міністерства освіти і науки Республіки Польща.

Головна мета заходу – поглибити знання учнів про польських винахідників. Учні 8-А та 11-А класів творчо підійшли до поставленого завдання: створювали цікаві плакати, робили змістовні презентації, демонстрували яскраві інформаційні стенди, випускали пізнавальні газети. Учні 9-Г, 9-А та 8-А класів здійснили екскурсію в планетарій, щоб більше дізнатися про відкриття одного з найвідоміших польських астрономів – Миколая Коперника.

Учасники конкурсу не лише відкрили для себе польських учених, але й довідалися про їхні винаходи, без яких тепер важко уявити наше життя.