24 вересня 2019

Учні 1-А класу гімназії долучилися до закладання Капсули часу, приуроченої до Дня міста. Дійство відбувалося в СІТІ ПАРКУ з ініціативи та за сприяння Громадянського Руху «СВІДОМІ». Іщук Єлизавета, Стримба Марія, Цеслів Анна, Зотова Валерія написали колективного листа, якого разом з усіма іншими побажаннями та малюнками маленьких лучан прочитають через 16 років до 950-річчя Луцька. У листі гімназистки мріють, щоб школи стали ще більш сучасними з планшетами замість підручників та бібліотеками з електронними книгами; щоб парки та сквери стали затишними з велодоріжками та майданчиками для катання на роликах і скейтбордах; щоб Стир став чистішим із затишними пляжами для відпочинку; щоб були побудовані екологічні заводи для переробки сміття; щоб у місті зникла злочинність. Дівчата стали зірками дійства, давали інтерв’ю трьом місцевим телеканалам. «Ми отримали незабутні враження, адже стали головними героями свята», – поділилась Єлизавета Іщук.

Усім присутнім чудову пісню подарувала переможець міжнародних та всеукраїнських конкурсів Ольга Ткаченко, учениця 5-В класу.

Усі дівчата горді від того, що долучилися до цієї акції.

Класний керівник 1-А класу Кучинська Ю.В.,

педагог-організатор Рожок Н.М.