27 листопада 2023

«Диференціація та профілізація навчання в умовах сучасного закладу освіти» - тема педагогічного дослідження, над яким працюватиме колектив нашого ліцею впродовж наступних 5 років під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента, заступника директора з науково-методичної та навчальної діяльності ВІППО Вітюк Валентини Василівни.

24 листопада 2023 року відбулася зустріч учасників експерименту з науковим керівником. Валентина Василівна надихнула вчителів на інноваційну діяльність, підкресливши, що наш колектив завжди працює творчо й на випередження: уже здійснює підготовку до впровадження з 2027 року Державного стандарту профільної середньої освіти, проєкт якого оприлюднено на сайті Міністерства освіти і науки України для обговорення.

Науковий керівник ознайомила педагогів із зарубіжним досвідом організації профільної освіти, окреслила завдання, які будемо виконувати в ході дослідно-експериментальної роботи над новою темою,поділилася власними глибокими думками й чудовими ідеями. У цікавому, жвавому й емоційному діалозі з Валентиною Василівною ми, як завжди, отримали великий заряд натхнення й бажання ефективно й результативно працювати. І за це ми їй дуже вдячні!