28 листопада 2019
20.11. 2019 року у дошкільному відділенні "Калинка" (ЗДО №36) відбулась презентація книги Людмили Нечипор "Лісова майстерня". Діти старшої групи "Колосок" разом з вихователем Матвійчук Наталією Юліанівною, гортаючи сторінки книги, придумали їм назви "Осіння", "Шкільна", "Спортивна", "Сучасних технологій", "Гарних манер", "Колискова". Дошкільнята читали, інсценізували вірші, співали пісні про осінь, дружбу, пропагували здоровий спосіб життя у флешмобі "Білка фітнес починає", відповідали на запитання: "Чому хочуть іти до школи," «Чому вчить презентована книга»… Ніжна мелодія "Колискової" з танцювальною композицією перегорнула останню сторінку книги.... Та свято не завершилось. Діти спілкувались з автором, а Людмила Матвіївна читала свої вірші, вела бесіду з дошколяриками, а на завершення заспівали разом пісню «Жабка артистка» на слова і музику автора.