23 листопада 2019
20 листопада в актовій залі гімназії відбулася презентація книги Наталії Чайковської «Поверніть моє дитинство». Це соціально-психологічний роман, який має спеціальну відзнаку «Вибір видавця» у номінації «Романи» Міжнародного літературного конкурсу романів, кіносценаріїв, п'єс, пісенної лірики та творів для дітей «Коронація слова» (2018). Авторка – мама учениці 4-А класу Чайковської Катерини. На захід, який організували учні 4-А класу, прийшли гімназисти, педагоги, бібліотекарі. Діти ділилися своїми враженнями від твору, інсценізували уривок, читали вірші. Письменниця поділилася секретами творчості. Присутні ставили запитання авторці, запитували про процес написання твору та подальші плани.
Згодом Наталія Чайковська поділилася своїм враженням: «Це була не просто презентація, це було справжнє свято. Учні та вчителі НВК гімназія 14 ім. В. Сухомлинського у Луцьку ділились враженнями від прочитаного роману "Поверніть моє дитинство", висловлювали думки та обговорювали сюжетну лінію. Разом ми міркували над мотивацією, музою та наполегливо працею. Поговорили про інклюзивну літературу та моє оповідання "Бачити серцем", яке увійшло до збірки інклюзивних оповідань. Цікаво було почути думки дітей, послухати їхнє баченя. Я під враженнями))) Щиро дякую дирекції гімназії та Світлана Романенко за організацію».