03 червня 2024
Після закінчення творчих проєктів на уроках технологій та трудового навчання в ліцеї протягом квітня-травня відбулися виставки учнівських робіт. Разом з Тетяною Анатоліївною Лагодою дівчатка 5-А, 5-Б класів презентували торбинки для дрібничок, 7-А, 7-Б – вироби, в'язані гачком; декоративні віночки, панно, топіарії, а також брошки та браслети «Шамбала» демонстрували дівчатка 8-В, 8-Г класів.
До дня вишиванки на виставку "Вишиті фантазії" підготували роботи учні 6-В, 6-Г, 8-Г, 9-В класів.
«Корисні речі для інтер'єру школи, помешкання...», «Нове життя старим речам», «Вироби для власних потреб» – творчі проєкти ліцеїстів 9-В, 9-Г класів, які дивували своєю складністю, якістю виконання, різноманітністю, практичністю, утіленням народних традицій у сучасні вироби!