24 жовтня 2019
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності за рекомендацією Міжнародної організації праці пройшов під девізом «Захищене і здорове покоління». Проведені заходи підкреслили необхідність створення безпечних та здорових умов праці для формування захищеного та здорового покоління – запоруки сильної та стабільної держави.
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності мав за меті привернути увагу учнів та вчителів до питань дотримання вимог законодавства з охорони праці, пожежної, техногенної безпеки, електробезпеки й безпеки життєдіяльності під час освітнього процесу та в побуті.
У рамках Тижня безпеки життєдіяльності були проведені уроки з основ здоров’я, вікторини, виховні години, інформаційно-просвітницькі заходи, години психолога, уроки здоров’я, екскурсії. Учні мали можливість удосконалити та систематизувати свої знання з безпеки життєдіяльності.
Проведений Тиждень показав належний рівень знань норм та правил з охорони праці та основ безпеки життєдіяльності учасниками освітнього процесу.