30 жовтня 2023
У рамках проєкту «Шкільний офіцер поліції» для учнів 8-х класів було проведено лекції на тему «Попередження вживання наркотиків. Наркотики та закони». Представники відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Волинській області розповіли ліцеїстам про невідворотні фізіологічні та психологічні наслідки вживання наркотиків. З метою профілактики вчинення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів ознайомили учнів з правовими наслідками, котрі настають за вчинення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, та видами покарань, які можуть бути застосовані до осіб, засуджених за вчинення таких злочинів.