06 жовтня 2021
Першого жовтня була проведена зустріч з представником Міжнародного університету LCC (LCC tarptautinis universitetas), який є державним та міжнародним гуманітарним навчальним закладом у Клайпеді (Литва). Університет засновано 1991 року шляхом залучення литовських, канадських та американських фундацій. LCC зарекомендував себе унікальним, інноваційним, інтерактивним навчальним осередком, який спрямований на розвиток студентів та активізацію їх участі у різноманітних проєктах.
Зустріч проходила на онлайн-платформі ZOOM. Випускниця цього університету Лідія Орищук, яка є родом з України, ознайомила учнів 7(11)-А класу з можливостями, що надає освітній заклад. Студенти Міжнародного університету LCC навчаються за шістьма напрямками бакалаврату: міжнародне бізнес-адміністрування, англійська мова та література, психологія, богослів'я, сучасні комунікації, міжнародні відносини. Університет пропонує магістерські програми з навчання англійської носіїв інших мов (TESOL) та міжнародну програму з менеджменту у співпраці з Тейлорським університетом (штат Індіана, США).
Пані Ірина розповіла про оналайн-вебінари та лекції, які викладачі університету проводять для учнів старшої школи.