12 квітня 2021
10 квітня учні випускних класів з усієї України мали змогу пройти випробування пробним ЗНО та попередньо оцінити свої шанси на вступ до омріяного закладу вищої освіти.
А щоб краще зрозуміти особливості цьогорічної вступної кампанії, учні та батьки 7(11)-Б класу запросили на бесіду Бандуру Ірину Олександрівну, відповідального секретаря приймальної комісії ЛНТУ.
Яким чином формується кількість бюджетних місць у кожному з вишів? Скільки можна подати заяв? Чи відрізняється перелік дисциплін при вступі на різні форми навчання у ЗВО? Як розрахувати свій конкурсний бал та оцінити шанси? Як розставити пріоритети при виборі вишу? Що таке квоти і як вони можуть вплинути на розподіл бюджетних місць? А також чому варто обрати Луцький національний технічний університет для подальшого навчання? Ось тільки деякі із актуальних запитань цьогорічних абітурієнтів та їхніх батьків.
Профорієнтаційна зустріч майбутніх випускників проведена в рамках договору про співпрацю між Луцьким НТУ та Луцьким НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського».