18 листопада 2023

Зазвичай у магазині «Сім23» ми просто покупці, але нещодавно мали змогу побачити, як працює ця компанія зсередини. Ліцеїсти 10-11 класів побували на дводенному тренінгу, який був організований ТОВ «Клевер Сторс» з метою допомоги школярам у визначенні майбутньої професії та ближчого знайомства з роботою магазинів Сім23.

Заняття в «Школі Сімі» були цікавими та змістовними. Окрім теоретичних знань, ліцеїсти набули ще й практичних навичок, таких як робота в команді, організація зручного для покупців простору, приготування страв швидкого споживання та смачних напоїв. У майбутньому учні зможуть з користю застосувати ці знання на практиці у сфері обслуговування, обравши професії відповідного профілю.