25 травня 2023
«Чим більший капелюх – тим розумніша голова», – думав собі Незнайко, доки не потрапив на свято в 1-Б клас.
Тут герою довелось добряче постаратися та пройти разом з учнями безліч конкурсів та випробувань. Разом зі Знайком усі заспівали пісню «Алфавіт». Далі розв’язували задачі від Кнопочки. Розумник і Розумниця провели вікторину «У світі казки». Як завжди, на допомогу вчителю прийшли помічники – Сова та Кмітливчик. Питайлик перевірив, чи готові маленькі ліцеїсти до літніх канікул. Глядачі були вражені акторською грою дітей у мінівиставі про космічних прибульців. А ще було безліч смішинок, гарних пісень та запальних танців.
Символічно, що саме в День героїв (неофіційне щорічне свято, встановлене на честь борців за самостійну соборну українську державу) свій родовід представила Марія Рехнюк з матусею. Тато дівчинки захищає незалежність України у війні з росією. Дівчинка заспівала зворушливу пісню «Повертайся додому, тато», у якій повідомила найріднішому, що «вміє вже читати» та чекає «коли татусь її поведе до школи».
За успіхи у навчанні всі діти отримали дипломи.
Свято «Прощавай, мій перший клас» вдалось на славу!