09 грудня 2022
У четвер, 8 грудня 2022 року, для учнів і батьків 2-В класу відбулася екскурсія в краєзнавчий музей, під час якої переглянули виставку «Україна – війна за незалежність» (про сьогоднішню війну та наших Героїв). Діти мали можливість побачити уламки ракет, які були випущені по нашому місту, маскувальні костюми «кікімори», костюми капелана, військових, пожежників. Слухали розповіді про героїв, які захищають нашу країну.
Разом з батьками в музеї провели родинну зустріч «Хай в серці кожної дитини лежить любов до України». Ліцеїсти декламували вірші, гарно співали пісні, проводили вікторину «Моя Україна».
Глибоко та змістовно представила родинне дерево бабуся Немеця Назара – Надія Петрівна, розповіла про життя членів своєї родини під час голодомору та Другої світової війни.