24 травня 2024
«Я люблю Україну!» Під такою назвою в 6-А класі відбулося родинне свято. Але не традиційного формату, діти на практиці показали свою любов до рідної землі. І хоч ці дії, як краплинки в морі, вони несуть у собі чималий сенс. Шестикласники разом з батьками прибирали сміття в парку на вулиці Потебні. Для ліцеїстів це було у формі змагання «Хто більше?». Про безпеку дітей теж подбали, провели відповідні інструктажі щодо гострих та підозрілих предметів, обробили кожного засобами від кліщів і комарів.
Потім класний керівник провела цікаві інтелектуальні ігри про Україну, її культуру, історію, фольклор. До активної участі були залучені всі: діти, батьки, бабусі, найменші братики й сестрички. Грали на чисто прибраній галявині ігри, бадмінтон, волейбол. А ще шестикласники отримали приємний бонус – пікнік. І, звісно, за собою все прибрали!