18 грудня 2022
Що таке щастя? Які його кольори? Як стати щасливими? Саме над цими питаннями розмірковували учні 3-Б класу на родинному святі "Кольори щастя", яке відбулося 15 грудня. Співаючи пісні, декламуючи вірші, танцюючи, діти з'ясували, а дорослим нагадали, що цей стан може бути в простих речах: коли людина здорова, коли поруч найрідніші, друзі, дім і школа, коли є можливість насолоджуватися красою природи! Цікавою була розповідь Наталії Івашко - мами Анелії - про свою щасливу родину.
Діти поділилися мріями та згадали найщасливіші миті життя. Звичайно, учні хочуть зростати під мирним українським небом.
Згадали і тих, кому завдячуємо можливістю провести свято в стінах рідного ліцею в такий непростий для кожного час. Родиною 3-Б класу вирішили передати військовим символічну "торбинку щастя" (солодощі, малюнки та листівки).