11 грудня 2022
9 грудня 2022 року в приміщенні Волинської обласної дитячої бібліотеки відбулося родинне свято учнів 4-В класу "Плекайте в серці рідне слово".
Діти мали можливість ще раз доторкнутися до краси рідної мови. У ході проведених ігор вдосконалили свої знання та навички з українського мовлення, пригадали назви казок та їх героїв, тренували навички редагування. Учні розгадували цікаві загадки, декламували вірші про мову, представили сценки та смішні історії з шкільного життя.
Проведенню свята передувала екскурсія залами бібліотеки, рекламувались нові книги сучасних авторів, майстер- класи, цікаві заняття для дітей, що їх організовує бібліотека.
Знайомство з бібліотекою та проведення свята, сприяло формуванню розуміння в дітей того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава.