19 грудня 2022
Якщо вихідний – то цікаво, весело та по-родинному треба провести час! Саме так вирішили учні 7-Б класу, які спільно зі своїми батьками завітали до бібліотеки-студії ДіМ! Саме тут відбулася гра MindGame. На сьогодні це наймасштабніша гра, яка завойовує своїх прихильників інтелектуальних ігор. Це якісно новий рівень активного відпочинку з сім'єю, друзями. За правилами підготовлено 9 раундів і в кожному 6-8 питань. Ґрунтовних енциклопедичних знань гра не потребувала, достатньо було проявити кмітливість, логіку. Усі учасники, діти й батьки, відчували азарт, підтримку один одного, переживання та радість від правильних відповідей. Новорічні зали бібліотеки створили по-справжньому атмосферу комфорту та сімейного затишку. Дякуємо ЗСУ, дякуємо батькам за допомогу в організації свята!