18 квітня 2024
15 квітня в 9- Б класі було проведено родинне свято у форматі інтелектуальної гри MindGame.
Упродовж 9 раундів команди дітей спільно з батьками змагалися в ерудиції, пригадували вивчене з географії, історії, математики інших предметів. Уміло продумані запитання сприяли розвитку логіки, кмітливості, інтелекту. Учасники гри обговорювали явища, події, відповідали на музичні та відео запитання.
Спільна командна гра захопила у вир емоцій батьків та дітей, дала змогу поспілкуватися, поділитися досвідом, разом з користю провести час.
Мотивуючими для дітей були практичні поради батьків, як покращити навчання та досягнути успіху в житті.
Висловлюємо вдячність Наталії Миколаївні Каліш за проведення чудової гри MindGame, створену атмосферу успіху та радість спілкування.