14 грудня 2023
7 грудня 2023 року у 3-Б класі було проведено родинне свято-дослідження «З родини йде в життя дитина». До заходу була проведена дослідницька робота: анкетування батьків, дослідження родоводів всіх учнів класу, створення малюнків на тему «Моя сім’я», підготовка для представлення родоводу родиною Зінчук Дарини.
На святі діти декламували вірші про родину, про нашу Батьківщину, співали пісні, виконували танок. Працювали в групах: розгадували кросворд, досліджували діаграму за результатами анкетування, оформляли дерево ліцейної родини, математичні обчислення допомогли створити прислів’я про роль родини в житті дитини. Батьківська група розкривала зміст педагогічних ситуацій. Звучали поради психолога, думка батьків і самих дітей про важливу співпрацю для відшукання дороги в життя дитиною.