22 травня 2023
17 травня відбулося родинне свято в 3-В класі «І буде мир, і вишні зацвітуть!» Діти чуттєво та виразно декламували вірші про сьогодення, співали пісні, які зараз у всіх на вустах («Незламна», «Я намалюю на папері щасливу дитину» та інші). Глибоке враження на присутніх справила інсценізація твору Людмили Лєгостаєвої «Балада про дві душі». На свято були запрошені волонтери з організації «Благодійний фонд «Надійні крила». Одна з них – мама учениці Діани Власюк, вони разом представили родовідне дерево та дали відповіді на різні запитання. Ліцеїсти передали захисникам та захисницям глиняні амулети, виготовлені власноруч заздалегідь. На завершення прозвучало музичне вітання від випускниці Ольги Ткаченко «Козацькому роду нема переводу». Перемогу наближаємо разом і віримо, що вона буде незабаром!