06 грудня 2023
У 1-А класі відбулося родинне свято «Книга – скарбниця знань», на якому зібралися улюблені герої дитячих книг.
Під час дійства учні вчилися дружити з книгою, поважати її, дізналися багато цікавого. А весела й дотепна сценка про випадок з хлопчиком, який не вмів берегти книги, навчила дітей з повагою ставитися до них. Королева Книга разом з бібліотекарями філії № 9 розповіли першокласникам цікаві відомості про бібліотеку, історію виникнення книг. Учні із задоволеннням разом з Червоною Шапочкою відгадували загадки, упізнавали казкових героїв і навіть згадували уривки з казок. Марк Суслик і Котис Олеся розповіли про цінні сторічні книги, які зберігаються в їхніх родинах. Завершилося свято виготовленням аплікацій для ЗСУ.