01 грудня 2022
29 листопада в спорткомплексі «Динамо» учні 4-Г класу початкової школи провели родинне свято «Спорт єднає всіх». Ірина Вікторівна, лікар, мама Борсука Романа, розповіла про профілактику вірусних захворювань, правила поведінки на льоду. Цікавим був майстер-клас з виготовлення енергетичних перекусів для наших воїнів, який провела мама Анни Третяк. Діти дізналися про склад горішків і сухофруктів, їхні корисні властивості. Разом зібрали енергетичні торбинки для військового Василя Ольхового.
Директорка Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Ковальчук Альона Олегівна провела танцювальну розминку та спортивні естафети для школярів. Переможці отримали фруктові призи й грамоти.