22 травня 2023
16 травня 2023 року в 9-В класі відбулося родинне свято «Сила України в силі родини». Людина сильна тоді, коли вона не самотня, коли її є кому підтримати, коли в неї є сім’я. Культ батька-матері й щасливої родини, де панує злагода, властивий нашій народній педагогіці споконвіку, бо лише сім’я може захистити людину в такому непередбачуваному світі.
На родинному святі говорили про те, що сім’я – це наша опора, це той причал, до якого пристаєш, ховаючись від лиха й негоди, де знаходиш спокій і затишок. Українці завжди дуже високо цінували сімейний затишок, сімейні цінності й традиції.
Учні підготували та інсценували уривок з «Кайдашевої сім’ї» на сучасний лад. Романович Тарас представив родовідне дерево. Було проведено вікторину «Як я знаю своїх рідних». Діти написали листи батькам (подяки або вибачення), які були вручені на святі.